Mokymai Gidams

Geros kelionės, ekskursijos ar edukacinės programos sėkmė priklauso nuo gido gebėjimo dirbti ne tik su grupe, bet ir gebėjimo įdomiai perteikti turimas žinias. Dirbant tokį darbą nuolatinis tobulėjimas ir kvalifikacijos kėlimas yra būtinybė. Dovanojame jums galimybę dalyvauti nemokamuose gidų mokymuose.

Mokymų tikslas – tobulinti žinias apie geologinius ir geomorfologinius gamtos objektus, kelti gidų sąmoningumą ir didinti gidų aktyvumą pristatant maršrutą ir objektus. Mokymuose su profesionalių lektorių pagalba bus įgytos geomorfologijos ir geologijos žinios, kurios papildys turimas žinias ir gidų kvalifikaciją.

Mokymų metu bus lankomos projekto maršruto vietos ir objektai, tiriama pagrindinė informacija ir specifinės gamtos ypatybės. Mokymai apims žinių tobulinimą, pagrindinę informaciją apie geomorfologiją, geologiją, pagrindinę informaciją apie objektus Panevėžio ir Šiaulių apskrityse, esamą praktiką, gidų kvalifikacijos tobulinimą, įskaitant darbą su grupėmis, svetingumą, aptarnavimą, programos kūrimą, pasakojimus ir kt.

Mokymai vyks šiomis dienomis:

I dalis: gegužės 15-16 d.

II dalis: gegužės 30-31 d.

III dalis: birželio 6-7 d.

IV dalis: birželio 13 d.

Mokymų metu ne tik keliausi, stebėsi, pažinsi gamtą, bet ir susitiksi su profesionaliais gamtininkais, koučeriais, mokslininkais, geologais ir žinoma gamtos gidais.

Vietų skaičius ribotas, REGISTRACIJA BAIGĖSI! (atnaujinta gegužės 4 d.)

Mokymų kaina: 0 eur.

Kilus klausimų kreipkitės į mokymų organizatorę Ingridą Lagunavičienę: el. paštu: paslaugosgamtai@gmail.com arba telefonu +370 639 51319.

Gidų mokymai organizuojami įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Unikalių geologinių ir geomorfologinių gamtos vertybių naudojimas plėtojant žaliąjį pažintinį turizmą“. Užsakovas – Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcija.

Mokymai vyks šiomis dienomis:

I dalis: gegužės 15-16 d. (Biržų RP – Pasvalys – Krekenavos RP)

II dalis: gegužės 30-31 d. (Biržų RP  – Žagarės RP)

III dalis: birželio 6-7 d. (Biržų RP – Latvija (Bauskės apyl.)

IV dalis: birželio 13 d. (Biržų RP)

Susidomėjote? Turite klausimų? Susisiekite!

*
*
*

Pasidalinkite!