Ingrida Lagunaviečienė

Pamenu, jau devintoje klasėje žinojau ką noriu studijuoti ir kur. Visiškai nepaisiau stereotipų kuri specialybė populiari, kuri perspektyvesnė, kuri rekomenduojama – tiesiog sekiau kur vedė širdis: baigusi mokyklą lengvai įstojau ten kur ir norėjau, į Vilniaus Pedagoginį universitetą  (dabartinis LEU), biologijos specialybę. Ketveri metai ten skriete praskriejo, bet apie juos būtų ką papasakoti.
Kai nebelieka laiko tingėti, atsiranda laiko mąstyti, kurti ir dirbti. Niekuomet nebuvau tik studentė. Nuo 2009 metų dirbu edukologijos ir gamtosaugos sektoriuje – tai didžiausias mano turtas. Nuolatinis bendravimas renginių, konferencijų, paskaitų̨, seminarų, pamokų metu su skirtingais žmonėmis, įvairių̨ situacijų̨ sprendimas, gebėjimas greitai orientuotis, stažuotės ir studijos kitose šalyse suteikė galimybę patobulinti žinias biologijos ir edukologijos srityje, išugdė̇ gebėjimą dirbti kruopščiai ir savarankiškai.
Esu paragavusi mokytojos ir gamtosaugos specialistės duonos ir nors mano protas visuomet buvo su vaikais, bet mano širdis – labiau buvo gamtoje – ne kabinete. Dirbdama visuomet pasvajodavau: kada nors pradėsiu savo privačią veiklą ir dirbsiu su vaikais: mokysiu juos pažinti paukščius, žvėris, roplius, drugius; ugdysiu jų meilę, pagarbą ir pajautą gamtai. Prireikė laiko, kad suprasčiau, kad svajonės pildosi tuomet, kai svajojama garsiai. 2015 m. įsteigiau organizaciją VšĮ „Paslaugos gamtai“ ir tai buvo geriausias sprendimas mano gyvenime!

Taigi.

Sveiki, aš Ingrida ir neabejoju, kad mums bus malonu bendradarbiauti.

Pasidalinkite!