Kapitonas Lietuva (išvažiuojamoji)

Tai užsiėmimas, kurio metu pasitelkus paveldą mokoma kitų pažinimo sričių, pavyzdžiui istorijos, geografijos, psichologijos. Ši kultūrinė edukacija yra apie požiūrį ir į savo valstybę ir jo pokytį, artimą aplinką. Apie meilę ir pagarbą, apie kultūrinį gyvenimą, jo kokybę, apie pilietiškumą ir visuomeniškumą.

Pagrindinis šios kultūrinės edukacijos šūkis „Kapitonas yra kiekviename. Drįsk leisti jam veikti!“. Tai užsiėmimas, kurio metu žaliu superherojaus kostiumu su Vyčio atvaizdu ant krūtinės pasipuošęs žinomas žmogus – grupės „G&G Sindikatas“ lyderis, Lietuvos kariuomenės ambasadorius Gabrielius Liaudanskas-Svaras sužadins kapitoną kiekviename. Kapitonas Lietuva – tai kovotojas už gėrį ir lygybę, prieš blogį ir neapykantą. Kalbėsime, diskutuosime apie kiekvieną iš mūsų: apie tai, kaip svarbu gyventi gyvenimą tokį, kokį pats nori; apie požiūrį į savo valstybę, aplinką ir jo pokytį; apie kultūrinį gyvenimą, jo kokybę ir visuomeniškumą. Šis kultūrinės edukacijos užsiėmimas net tik padės atsakyti į mokiniams rūpinus kausimus, bet ir paskatins išdrįsti veikti. Už viską esame atsakingi patys ir tai, kuo tapsime, priklauso nuo mūsų pačių.

Mokinių amžiaus grupė, kuriai skirta paslauga: 9,10,11,12 kl.

Edukacijos vieta: Verkių ir Pavilnių regioninis parkas (Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Žaliųjų Ežerų g. 53, LT-08406)

Kaina: 10 Eur

Šios edukacijos lektorius –  grupės „G&G Sindikatas“ lyderis, Lietuvos kariuomenės ambasadorius Gabrielius Liaudanskas-Svaras

Pasidalinkite!