Nemokamos edukacijos

Vasara – laikas, kai norisi būti gamtoje ir mėgautis įspūdingiausiomis akimirkomis. Ar kada nors susimąstei, kokie paukščiai su mumis sveikinasi, kai atvykstame į pajūrį. Dažnas kuris atsakys, jog tai žuvėdros, tačiau atsakymas neteisingas. Tai kirai ir net kelių rūšių juos čia sutiksime. Rūšių apstu – kokių tik nori. Tik spėk stebėti ir pažinti.
Kviečiame tave ir tavo draugus dalyvauti edukacinėje programoje, kurios metu supažindinsime su pajūrio paukščių rūšine įvairove bei tinkamu žmogaus elgesiu gamtoje. Edukacinės programos įgyvendinamos atsižvelgiant į vaikų amžių, todėl dalyvauti gali ir mažiausi, ir didžiausi.

Dar neįgudusioms akims sudėtinga pamatyti, ant kurios šakos tupi paukštis, todėl tinkamai supažindinti su paukščiais padės paukščių pažinimo vadovai. Šią programą sudarys dvi dalys: teorinė ir praktinė. Žmogaus pėdsakų pajūryje daug, tad edukacijos metu ugdysime dalyvių pastabumą ir sąmoningumą, pateiksime žmogaus netinkamo elgesio pavyzdžių, dėl kurių nukenčia ne tik paukščiai, bet ir kiti jūros gyventojai. Diskusijos metu išsiaiškinsime, kaip kiekvienas galime prisidėti išsaugojant prie biologinę įvairovę. Praktinės dalies metu dalyviai įtvirtins įgytas žinias. Stebėdami paukščius naudosime žiūronus. Toliau esantiems paukščiams stebėti įdarbinsime monoklį.

Šis edukacinė programa ne tik ugdys praktinės veiklos įgūdžius gyvenamajai aplinkai pažinti, bet ir suteiks galimybę susipažinti su paukščių rūšine įvairove, patirti pažinimo džiaugsmą, o paruoštos užduotys gamtoje leis pajusti mokymosi ir veiklos sėkmę. Tik tinkamai supažindinus dalyvius su biologine įvairove, skatinsime jos puoselėjimą ir išsaugojimą.

Edukacinių programų dalyviai gali būti: Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtiniai ir 1-12 klasių mokiniai.

Edukacinius renginius planuojame organizuoti: Klaipėdos poilsio parke, Melnragės parke ir Skulptūrų parke (jeigu bus atidaryta). Vieta bus derinama su kiekviena mokykla atskirai.

Edukaciniai renginiai finansuojami Klaipėdos savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Registracija baigėsi

Pasidalinkite!