Gamtos stovykla visai šeimai

Artėja vasara ir dar nežinai ką veiksi? Jeigu taip, kviečiu tave turiningai praleisti savaitgalį gamtoje! Imk tėtį, mamą, brolį ar sesę ir ateik į gamtos mokyklą, skirtą visai šeimai. Čia stebėsime ir žieduosime paukščius, tyrinėsime roplius, vabzdžius, žuvis, pažinsime augalus, žaisime, gaminsime maistą ir valgysime kartu. O ką jau kalbėti apie nakvynę palapinėse, pamokas prie laužo ir kino vakarą miške.

Mokyklos tikslas – patyriminis ugdymas gamtoje.

Stovykla gamtoje vyks rugpjūčio 12-14 dienomis.

Gamtos mokykloje ne tik keliausi, stebėsi, pažinsi, žieduosi paukščius, bet ir susitiksi su profesionaliais ornitologais, gamtininkais, entomologais, roplių tyrinėtojais, mokslininkais ir, žinoma, fotografais.

Vietų skaičius ribotas, registracija telefonu arba el.paštu vyksta iki liepos 30 dienosAnketą galite rasti čia —>

Savaitgalio kaina: 120 Eur (asmeniui)

Vaikams iki 6 metų – 20 eur, nuo 6 metų: 60 Eur

Kilus klausimų dėl kainų, apgyvendinimo ir kt., kreipkitės į mokyklos vadovę Ingridą Lagunavičienę: el. paštu: paslaugosgamtai@gmail.com arba telefonu +370 639 51319.

 

Rugpjūčio 12-14 d. programa:

  • Edukacija pažinti Lietuvos dieniniams drugiams. Sužinosime kodėl gamtoje drugiai ypač svarbūs. Išmoksime kuo skiriasi dieniniai nuo naktinių drugių, kiek šeimų bei rūšių aptinkama Lietuvoje. Apžvelgsime dažniausiai sutinkamas rūšis bei jų skiriamuosius požymius. Įgytas teorines žinias iškart pritaikysime praktikoje ir galėsime pasitreniruoti gaudant drugius entomologiniu tinkleliu, drugius apžiūrėti gyvai, nufotografuoti, o nustačius rūšį – paleisime atgal į gamtą. Lektorė – Eglė Vičiuvienė.
  • Edukacija Paukščių žiedavimas. Ši edukacija kirta supažindinti su žvirblinėmis paukščių rūšimis, pasitelkiant žiedavimo metodą. Dalyviai ne tik stebės paukščių žiedavimą, bet ir turės atlikti iš anksto paruoštas užduotis. Šių užduočių tikslas – išmokyti skirti dažniausiai sutinkamas paukščių rūšis pagal pagrindinius jų požymius. Dalyviai sužinos, kodėl, kiek ir kaip žieduojami paukščiai Lietuvoje, gebės tyrinėti aplinką bei įsivertinti savo veiklos rezultatus. Lektorė – Ingrida Lagunavičienė.
  • Edukacija Paukščių stebėjimas.Pagrindinis šios edukacijos tikslas – pažinti dažniausias paukščių rūšis.  Dar neįgudusioms akims sudėtinga pamatyti, ant kurios šakos tupi paukštis, todėl tinkamai supažindinti su paukščiais padės teleskopas, žiūronai ir paukščių pažinimo vadovai.
  • Protų kovų žaidimas „Lietuvos gamta“ –  vakaro veikla. Visos dienos įgytų žinių įtvirtinimui 🙂
  • Pažintinis žygis miške su Labanoro vilku :). Lektorius – Andrejus Gaidamavičius.

Į kainą įskaičiuota:

  • Užsiėmimų organizavimas
  • Lektorių paslaugos
  • Metodinės medžiagos paruošimas
  • Užkandžiai (šeštadienį/sekmadienį): vaisiai, uogos
  • Stovyklavietės mokestis

2022 rugpjūčio 12-14 dienomis – Rūgšteliškio km., Tauragnų sen., Utenos raj. (Uteno ežero krantas)

Susidomėjote? Turite klausimų? Susisiekite!

*
*
*

Pasidalinkite!